pulibet269 yeni adres

pulibet269 yeni adres

pulibet269 yeni adres, Pulibet’in yeni erişim adresi. www.pulibet269.com ile Pulibet oyunlarına katılın.

Pulibet’e erişimde yanlış adres kullanmamaya dikkat edin. Doğru adres için Pulibet Güncel Giriş‘e tıklayın. Böylece, Pulibet ile ilgili haber paylaşımlarını, güvenli bilgi kaynaklı blog sitesinden anında öğrenin. Yani, sektörden haberiniz olsun.

Pulibet Twitter paylaşımları tüm hızı ile devam ediyor. Yakından takip etmek istediğiniz spor gündemini telefonunuzdan keşfetmenin rahatlığını deneyimleyin. Tabi, bilgileri oyun severlerle paylaşmayı unutmayın…

Pulibet’in favori bonusu ile tanışın!

500 TL İLK PARA YATIRMA BONUSU

Kullanım Detayları:

Pulibet’e yeni üyeler ya da hali hazırdaki üyenin hesabına ilk kez para yatırımı yapması sırasında, yalnızca ilk yatırım işlemi miktarında kullanılıyor. İlk Para Yatırma bonusundan yararlanmak için minimum yatırım miktarı 20 TL. Üyenin çekim işlemi yapması ile, bir düer Pulibet bonusu Hoşgeldin Bonusu’ndan yararlanılmıyor. Bonustan %25 kazanç sağlayabilirsiniz. Hesaba yatırım sırasında, ilk miktar kadar eşleşmeye sahip olursunuz. En fazla bonus miktarı 500 TL.

Pulibet’in İlk Üyelik Bonusu’ndan yararlandıysanız, spor bahislerinde ana paranın 1 kez 1,60 ve üzeri orandan çevrimi sonrası, canlı yardımdan bonus talep edebilirsiniz.

Henüz Pulibet’e üye değilseniz, HEMEN BONUS TALEP ET.

Canlı Destek Online ile daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu arada, yeni adres www.pulibet269.com girişiniz ile hangi oyunu oynayacağınıza karar verin. Şimdi, pulibet269 yeni adres bağlantısı ile Pulibet’e girin.

Pulibet Kazandırmaya Devam Ediyor!

About the Author: admin