pulibet313 yeni adres

pulibet313 yeni adres

pulibet313 yeni adres, Pulibet’in yeni erişim adresi. www.pulibet313.com ile Pulibet oyunlarına katılın.

Pulibet‘e girerken yanlış adres kullanmamaya dikkat edin. Doğru adres için Pulibet Current Login’e tıklayın. Böylece Pulibet ile ilgili haberleri anında güvenli bilgi kaynağı blog sitesinden öğrenebilirsiniz. Bu nedenle sektörden haberdar olun.

Pulibet Twitter paylaşımları tüm hızıyla devam ediyor. Yakından takip etmek istediğiniz spor gündemini telefonunuzdan keşfetmenin rahatlığını yaşayın. Tabii ki bilgileri oyun severlerle paylaşmayı da unutmayın…

Pulibet’in favori bonusu ile tanışın!

pulibet313 yeni adres

500 TL İLK YATIRIM BONUSU

Kullanım Detayları:

Pulibet’e yeni üyelerin veya mevcut bir üyenin hesabına ilk para yatırma işlemi yapılırken sadece ilk yatırım işlemi tutarında kullanılır. İlk Para Yatırma bonusundan yararlanmak için minimum yatırım tutarı 20 TL’dir. Üyenin çekilmesi ile düello Bonusu Hoş Geldin Bonusu kullanılmaz. Bonustan %25 kazanabilirsiniz. Ayrıca hesaba yatırım yaparken, ilk eşleşme miktarını alırsınız. Maksimum bonus tutarı 500 TL’dir.

Pulibet’in İlk Üyelik Bonusundan yararlandıysanız, spor bahislerinde ana para bir kez 1.60 veya daha yüksek oranlarda oynandıktan sonra canlı yardımdan bonus talep edebilirsiniz.

Henüz Pulibet üyesi değilseniz, ŞİMDİ BONUS TALEP EDİN.

Son olarak, Canlı Destek Online ile daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu arada yeni adresiniz www.pulibet269.com ile hangi oyunu oynayacağınıza karar verin. Şimdi yeni adres bağlantısı pulibet313 yeni adres ile Pulibet’e girin.

Pulibet Kazandırmaya Devam Ediyor!

About the Author: admin