pulibet361 yeni adres

pulibet361 yeni adres

pulibet361 yeni adres, Pulibet’in yeni erişim adresi. www.pulibet361.com ile Pulibet oyunlarına katılın.

Pulibet sitesine girerken yanlış adresi kullanmamaya çalışın. Doğru adres için Pulibet Güncel Giriş’e tıklayın. Böylece Pulibet ile ilgili haberleri anında güvenli bilgi kaynağından öğrenin. Bu şekilde sektörden haberiniz olur.

Pulibet Twitter paylaşımları tüm hızıyla ilerliyor. Yakından takip etmek istediğiniz spor gündemini telefonunuz ile takip etmenin rahatlığını yaşayın. Tabii ki bilgileri oyun severlerle paylaşmayı unutmayı

Pulibet’in favori bonusu ‘İlk Yatırım Bonusu’ ile tanışın!

pulibet361 yeni adres

500 TL İLK YATIRIM BONUSU

Pulibet’e yeni üyeler veya mevcut bir üyenin hesabına ilk para yatırma işlemi sırasında sadece ilk yatırım işlemi tutarında kullanım geçerli olur. İlk Para Yatırma Bonusu’ndan yararlanmak için minimum yatırım tutarı 20 TL. Üyenin çekilmesi ile Hoş Geldin Bonusu kullanılmaz. Bonustan %25 oranında kazanç sağlayabilirsiniz. Ayrıca hesaba yatırım yaptığınız sırada, ilk eşleşme miktarını almış olursunuz. Maksimum bonus tutarı 500 TL olur.

Pulibet’in İlk Üyelik Bonusu’nu kullandıysanız, spor bahislerinde ana para bir kez 1.60 veya daha yüksek oranlarda çevrilir. Oynadıktan sonra canlı yardımdan bonus sahibi olabilirsiniz.

Henüz Pulibet üyesi değilseniz, bonus talep edebilirsiniz.

Son olarak, Canlı Destek Online ile ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Bu arada yeni adresiniz www.pulibet361.com ile hangi oyunu oynayacağınıza karar verin. Şimdi yeni adres bağlantısı pulibet361 yeni adres ile Pulibet’e girin.

Pulibet Kazandırmaya Devam Ediyor!

About the Author: admin