pulibet366 yeni adres

pulibet366 yeni adres

pulibet366 yeni adres, Pulibet’in yeni erişim adresi. www.pulibet366.com ile Pulibet oyunlarına katılın.

Pulibet sitesine girerken yanlış adres kullanmamaya gayret edin. Doğru adres için Pulibet Güncel Giriş sitesine tıklayın. Böylece Pulibet ile ilgili haberleri anında güvenli bilgi kaynağı blog sitesinden öğrenin. Bu şekilde de sektörden haberdar olun.

Pulibet Twitter paylaşımları tüm hızıyla sürüyor. Yakından takip etmek istediğiniz spor haberlerini telefonunuzdan keşfetmenin rahatlığına varın. Tabii ki bilgileri oyun severlerle paylaşın.

pulibet366 yeni adres

Pulibet’in favori bonusunu kullanın!

500 TL İLK YATIRIM BONUSU

Bonus Kullanım Detayları:

Pulibet’e yeni üyeler veya mevcut bir üye, hesabına ilk para yatırma işlemi yaparken sadece ilk yatırım işlemi tutarını kullanır. İlk Para Yatırma bonusundan faydalanmak için minimum yatırım tutarı 20 TL. Üyeler bu bonusu Hoş Geldin Bonusu ile kullanmaz. Bonustan %25 oranında kazanabilirsiniz. Ayrıca hesaba yatırım yaptığınız sırada, ilk eşleşme miktarını almış olursunuz. Maksimum bonus tutarı 500 TL.

Pulibet’in İlk Üyelik Bonusu seçeneğini kullandıysanız, spor bahislerinde ana paradan bir kez 1.60 veya daha yüksek oranlarda oynandıktan sonra canlı yardımdan bonusunuzu talep edebilirsiniz.

Henüz Pulibet üyesi değilseniz, üye olduktan hemen sonra talebinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Son olarak, Canlı Destek Online ile daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu arada yeni adresiniz www.pulibet366.com ile hangi oyunu oynayacağınıza siz karar verin. Şimdi yeni adres bağlantısı pulibet366 yeni adres ile Pulibet’e girin.

Pulibet Kazandırmaya Devam Ediyor!

About the Author: admin