Pulibet428 Yeni Adres

Pulibet428 Yeni Adres

pulibet428 yeni adres, Pulibet’in yeni erişim adresi. www.pulibet428.com adresinden Pulibet Games’e katılın.

Pulibet’in web sitesine girerken yanlış adres kullanmamaya çalışın. Doğru adres için Pulibet Güncel Giriş’e tıklayın. Böylece Pulibet ile ilgili haberleri doğrudan güvenli bir bilgi kaynağından öğrenebilirsiniz. Bu sayede sektör hakkında bilgi sahibi olursunuz.

Pulibet Twitter paylaşımları tüm hızıyla ilerliyor. Telefonunuzla yakından takip etmek istediğiniz spor gündemini takip etmenin rahatlığını yaşayın. Tabii ki bilgileri oyun severlerle paylaşmayı da unutmayın.

Pulibet’in favori ‘İlk Para Yatırma Bonusu’ bonusu ile tanışın!

pulibet428 yeni adres

500 TL İLK YATIRIM BONUSU


Yeni üyelerin veya mevcut bir üyenin hesabına ilk para yatırma işleminde sadece ilk yatırım tutarı geçerlidir. İlk para yatırma bonusundan yararlanmak için minimum yatırım tutarı 20 TL’dir. Üyenin çekilmesi ile hoşgeldin bonusu kullanılmaz. %25 bonus kazanabilirsiniz. Hesaba yatırım yaptığınızda, ilk eşleşen tutarı da alırsınız. Maksimum bonus tutarı 500 TL’dir.

Pulibet‘in ilk kayıt bonusunu kullandıysanız, spor bahisleri 1,60 veya daha yüksek oranlarda bir kez oynanır. Oynadıktan sonra canlı yardımdan bonus alabilirsiniz.

Henüz Pulibet üyesi değilseniz, bonusu talep edebilirsiniz.

Son olarak Canlı Destek Online ile detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu arada yeni adresiniz www.pulibet361.com ile hangi oyunu oynamak istediğinize siz karar verirsiniz. Pulibet’e yeni adres bağlantısı pulibet361 yeni adresi ile şimdi girin.

Pulibet Kazandırmaya Devam Ediyor!

About the Author: admin