Pulibet432 Yeni Adres

Pulibet432 Yeni Adres

pulibet432 yeni adres, Pulibet’in yeni erişim adresi. www.pulibet432.com adresinden Pulibet Games’e katılın.

Pulibet‘in web sitesine girerken yanlış adres kullanmamaya çalışın. Güncel adres için Pulibet Güncel Giriş Sitesine tıklayın. Böylece Pulibet ile ilgili haberleri doğrudan güvenli bilgi kaynağının blog sayfasından öğrenebilirsiniz. Sektörden bu şekilde haberdar olun.

Pulibet Twitter paylaşımları tüm hızıyla devam ediyor. Yakından takip etmek istediğiniz spor haberlerini telefonunuzdan keşfetmenin rahatlığını yaşayın. Tabii ki bilgileri oyun severlerle paylaşın.

pulibet432 yeni adres

Pulibet’in favori bonusunu kullanın!

500 TL İLK YATIRIM BONUSU


Bonus kullanım detayları:

Pulibet’in yeni üyeleri veya mevcut bir üyesi, yalnızca ilk para yatırma tutarını hesaplarına ilk para yatırma işleminde kullanırlar. İlk para yatırma bonusundan faydalanmak için minimum yatırım tutarı 20 TL’dir. Üyeler bu bonusu hoşgeldin bonusu ile birlikte kullanmazlar. %25 bonus kazanabilirsiniz. Hesaba yatırım yaptığınız sırada, ilk eşleşen tutarı da alırsınız. Maksimum bonus tutarı 500 TL’dir.

Pulibet’in İlk Kayıt Bonusu seçeneğini kullandıysanız, spor bahislerinde 1.60 veya daha yüksek oranlarda ana parada bir kez oynadıktan sonra canlı yardımdan bonusunuzu talep edebilirsiniz.

Pulibet’e henüz üye değilseniz, üye olduktan hemen sonra talebinizi iletebilirsiniz.

Son olarak Canlı Destek Online ile daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu arada yeni adresiniz www.pulibet432.com ile hangi oyunu oynamak istediğinize siz karar verirsiniz. Pulibet’e yeni adres bağlantısı pulibet432 yeni adres ile şimdi girin.

Pulibet Kazandırmaya Devam Ediyor!

About the Author: admin